pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:25 2018.06.27
star_border Додати в обрані

3 липня стартує EU Association Lab — навчальна програма з розробки проектів на тему Асоціації з ЄС

3 липня о 9:30 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, ТРЦ «Арена Сіті», 5 поверх) розпочнеться урочисте відкриття EU Association Lab. Учасники заходу — представники центральних органів виконавчої влади України, експерти в галузі ЄС, представники громадянського суспільства та міжнародних організацій.

3 липня GIZ з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки 1991 Open Data Incubator відкривають EU Association Lab — навчальну лабораторію для проектів, що сприятимуть імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС.

Повна назва EU Association Lab — Лабораторія проектів для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Це конкурсна програма, націлена на реалізацію нових ідей, що допоможуть втілити в життя Угоду про асоціацію. Програма проводиться за підтримки Федерального уряду Німеччини.

Відкриття програми

3 липня о 9:30 у FEDORIV Hub (вул. Велика Васильківська, 5, ТРЦ «Арена Сіті», 5 поверх) розпочнеться урочисте відкриття EU Association Lab. Учасники заходу — представники центральних органів виконавчої влади України, експерти в галузі ЄС, представники громадянського суспільства та міжнародних організацій.

Розклад:

09:30 — Реєстрація та кава

10:00 — Вітальне слово

Себастіан Кноке (Sebastian Knoke),  перший секретар, відділ економіки, Посольство Німеччини в Україні

Ольга Стефанішина, директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Анне Берчіо (Anne Bercio), старший радник з питань асоціації Україна-ЄС, GIZ

10:30 — Презентація програми «EU Association Lab». Оголошення конкурсу

Тетяна Венцель, радник програми «EU Association Lab», GIZ

10:50 — Інновації як інструмент посилення державного управління

Денис Гурський, засновник 1991 Open Data Incubator та ГО SocialBoost

11:15 — Запитання та відповіді (за участю всіх спікерів)

11:45 — Заключне слово

12:00 – 13:00 — Спілкування та бранч

Модерація: Євгенія Клепа, виконавчий директор 1991 Open Data Incubator


Про програму EU Association Lab

Лабораторія проектів для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (EU Association Lab) — це конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для реалізації угоди.

Програма триватиме 6 місяців. Над проектами працюватимуть фахівці з українських міністерств спільно з представниками органів державного управління, бізнесу та громадянського суспільства.

Завдання Лабораторії — знайти рішення, що допоможуть фахівцям міністерств, відповідальних за реалізацію Угоди про асоціацію, втілити цю угоду в життя.

Лабораторію EU Association Lab створено спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції та GIZ. Вона є складовим компонентом проекту «Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна — ЄС», який фінансується Федеральним урядом Німеччини.  


Хто і як може подати заявку

Заявки приймаються з 3 липня. Необхідно заповнити форму на веб-сторінці www.eulab.com.ua, стисло описавши ідею продукту: яку проблему вона вирішує та в який спосіб. Виконання має бути реалістичним з технічної та фінансової точки зору. Для участі в конкурсі не обов’язково мати готовий продукт, але кінцевою метою програми є створення саме конкретних продуктів.

Кожен проект повинен мати команду від 5 до 15 осіб. Рекомендується запросити до команди фахівця з іншого відділу, міністерства або установи. Також варто залучити до команди представника бізнесу або громадянського суспільства, якого стосуватимуться результати роботи. У разі необхідності додаткових учасників команди матимуть нагоду залучити їх у день відбору проектних ідей.

Журі обиратиме за такими критеріями:

        1. Внесок до імплементації Угоди про Асоціацію (20%).

        2. Актуальність теми (20%).

        3. Конкретний продукт (20%).

        4. Співпраця з представниками інших органів та установ (20%).

        5. Потенціал для реалізації у коротко- та середньостроковій перспективі (20%).


Що отримають команди-учасники Лабораторії

  • Коучинг з новітніх методик менеджменту від експертів з України та ЄС.

  • Методичну та технічну підтримку: інтерактивні тренінги, робочі сесії з європейськими колегами.

  • Можливість налагодити контакт з фахівцями та керівниками у конкретній галузі.

  • Допомогу з PR та комунікаціями, спрямованими на пошук підтримки з боку Уряду України та міжнародних партнерів.

  • Приміщення для робочих зустрічей команди.


Ключові етапи програми EU Association Lab

  • 3 липня — захід з нагоди офіційного старту програми та початок подання заявок. Під час заходу буде оголошено 5 пріоритетних тем.

  • Липень – серпень — прийом заявок та відбір кращих ідей. Визначення 10–15 команд-півфіналістів. Ці команди будуть запрошені до наступного етапу відбору, під час якого доопрацюють ідеї і представлять їх Урядовому офісу. Журі визначить 4–5 команд-фіналістів, учасників 6-місячної програми.

  • Вересень — стартовий тренінг для команд-фіналістів (2 дні). Початок роботи над прототипами продуктів.

  • Вересень – лютий — семінари і тренінги для команд. Регулярність, кількість та формат залежать від ідеї (сумарно до 30 днів). Дві зустрічі для обговорення проміжних результатів з Урядовим офісом.

  • Лютий/березень — демо-день за участі представників Уряду України, міжнародних партнерів, бізнесу та громадянського суспільства. Голосування за команду-переможця.  

Після завершення роботи Лабораторії пілотний продукт повинен бути готовим до реалізації. При цьому у команд буде можливість тестувати пілотну версію ще кілька місяців і вносити необхідні зміни. Є вірогідність, що деяким продуктам знадобиться додаткова політична, технічна та/або фінансова підтримка. Її можна буде залучити, представивши проект у рамках демо-дня.


Для додаткової інформації про програму — eulab@giz.de (контактна особа — Тетяна Венцель).

Контактні дані для акредитації медіа: olia@slova.agency або +38 (050) 442-57-24 (Ольга Бойко).

Програма EU Association Lab втілюється у рамках проекту «Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна-ЄС» (GIZ), що реалізується на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.



Контактна особа