pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

17:50 2019.06.03
star_border Додати в обрані

Регіональний семінар Єврокомісії у Києві щодо протимікробної резистентності

Доброго дня!

Прошу вас звернути увагу – 11-14 червня у Києві зберуться представники міністерств охорони здоров'я, сільського господарства й тваринництва 7 країн Східної Європи (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова та Україна) на Регіональний семінар щодо попередження та контролю протимікробної резистентності. Це третій з одинадцяти регіональних семінарів, що буде проведено у світі протягом 2019-2010 років.

Найголовніша мета – поширити інформацію про наявність Декларації ООН щодо боротьби з протимікробною стійкістю, яка повинна мати продовження у відповідних Національних стратегіях та призвести до зменшення використання антимікробних препаратів серед населення, сприяння розумному використанню наявних антибіотиків, як у людей, так і у тварин, а також створення системи контролю.

Будемо дуже вдячні за поширення інформації щодо проведення семінару у ваших стрічках новин. Прес-реліз у додатку.

Для представників ЗМІ є можливість організувати додаткові коментарі запрошених експертів та міжнародних тренерів щодо проблеми протимікробної резистентності – звертайтеся до мене безпосередньо, знайдемо зручний час та формат. Можливе проведення прес-конференції.

З повагою,
--
Kateryna Levchenko
Press officer – International training
+38 (050) 620 10 62 (direct)
levchenko.europe@gmail.com

ПРЕС-РЕЛІЗ

11-14 червня 2019, Radisson blu Kiev Hotel

РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОТИМІКРОБНОЇ РЕЗИСТЕНТНОСТІ ЗА ПРИНЦИПОМ "ЄДИНА ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я"

З 11 по 14 червня Європейська Комісія проведе в Києві
Регіональний семінар щодо попередження та контролю противомикробной резистентності (ПМР). Захід відбудеться у рамках "Better Training for Safer Food" (BTSF) і в контексті підходу "Єдина охорона здоров'я", що охоплює як ветеринарну, так і людську сфери.

Цифри насторожують: до 700 000 смертей в рік викликані інфекціями, стійкими до протимікробного ліку- вання. Протимікробна резистентність – зростаюча загроза для здоров’я населення. При цьому більшість протимікробних препаратів споживається не людьми, а тваринами. Глобальний план вирішення
проблеми вимагає прийняття національних стратегій, що включають контроль за інфекціями й програми з попередження протимікробної резистентності як у ветеринарній, так і людській сферах. Відомо, що тільки половина з усіх вживаних антибіотиків використовується правильно.

Боротьба із стійкістю до антибіотиків має бути винесена на вищий політичний рівень, і багато країн і міжна- родних організацій вже дотримується спільного глобального плану.

У 2017 році Євросоюз розгорнув другий етап Плану дій проти ПМР. Він включає заходи для посилення взаємодії й співпраці з міжнародними організаціями, а також активізацію співпраці з найбільш постраждалими країнами, що розвиваються. На основі цієї взаємодії, а також сприяння політичному діалогу План передбачає підвищення обізнаності про проблему протимікробної резистентності і шляхи її розв’язання.​

У рамках цих завдань Генеральний Директорат Європейської комісії з охорони здоров'я і продовольчої без- пеки (DG SANTE) організовує триденний регіональний семінар, в якому візьмуть участь близько 40 представників із 7 країн Східної Європи (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова і Україна). ​Його учасники працюють в міністерствах охорони здоров'я, сільського господарства й тваринництва над стратегіями й планами дій, спрямованими на заохочення й посилення розумного використання протимікробних препаратів, а також епіднагляду за резистентністю у ветеринарній сфері, у безпеці харчових продуктів й охороні здоров'я, а також їх мета - зміцнити взаємодію й співпрацю з міжнародними організаціями й активізувати співпрацю із запрошеною країною.​

У семінарі візьмуть участь представники європейської делегації в Україні, українських компетентних органів з безпеки харчових продуктів і Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Тренінг проведе група з п'яти міжнародних і регіональних експертів. Вони представлять практику, котру застосовують у країнах ЄС, яка може послужити натхненням. У ході групових заходів будуть описані практичні приклади координації дій проти ПМР. Цей досвід допоможе представникам інших країн розв’язати проблему ПМР на батьківщині, що буде корисним усьому регіону.

Це третій з одинадцяти регіональних семінарів, які пройдуть в період з 2019 по 2020 рік в Африці (Південна Африка, Ефіопія, Сенегал І Йорданія), Латинській Америці (Аргентина і Коста-Ріка), Азії (Індія, Індонезія і Китай) і Європі (Україна і Чорногорія) у рамках ініціативи BTSF. Вона, як очікується, охопить 500 учасників з 86 країн.

З питань коментарів експертів, акредитації та додаткової інформації звертайтесь, будь ласка, до медіаорганізатора події:
AENOR /​​Катерина Левченко/ +380506201062// l​evchenko.europe@gmail.com​& ​2​0179615AMRNEU@aenor.com


Контактна особа