pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:21 2019.05.10
star_border Додати в обрані

Лінь - рушій прогресу або чого хоче ваше тіло

Гіподинамія, стрес та прокрастинація, як наслідки науково-технічного прогресу. Що з цим робити і як можна покращити наше життя, не натиснувши на сенсорну кнопку?

«Рух оживляє і одушевляє мої думки. Залишаючись у спокої я майже не можу думати, необхідно щоб моє тіло знаходилося в русі, тоді й розум теж починає рухатися»
                                                                                                                                                       Ж. Ж. Руссо

    Пропоную замислитись на хвильку, яким було наше життя якихось 100 років тому? Я не про історичні події, а про будні наших прадідів: про їх способи добування та приготування їжі, способи догляду за собою, засоби пересування. З розрахунків академіка А.І. Берга, всього 100 років тому людина на 96 % використовувала свої м’язи для всієї роботи в сфері побуту та виробництва. В наш час фізична праця, що вимагає м’язових зусиль, складає лише 5 – 6 % від всього об’єму роботи, що виконується на Землі.

    Ми – Homo Sapiens– досягли науково-технічного прогресу, який звільнив нас від потреби добувати їжу «потом і кров’ю», як заповідалося Адаму. Проте чи готові наші тіла до такого різкого зниження рухової активності? Ми отримали зворотній зв’язок у вигляді росту частоти хвороб хребта та інших систем ОРА, серцево-судинних хвороб, ожиріння – це все, на що фізична активність людей має прямий вплив. Як і сто років тому, наші тіла потребують адекватних фізичних навантажень. Ми круто змінили умови життя, отже саме час круто підготувати себе до цих умов. 

     Наслідком регулярної фізичної активності є здоров’я та відчуття радості, але це не все. В сучасному світі високо ціняться інтелектуальні здібності, інновації та креативність, а від чого вони залежать? Саме фізична діяльність стимулює розвиток, ріст і пластичність нейронів, що є необхідною умовою для якісної інтелектуальної праці. Саме фізична активність підтримує нормальний кровообіг, який забезпечує мозок поживними речовинами. Саме рух стимулює посилене дихання, що активно забезпечує мозок киснем. І цей рух має бути не тільки протягом однієї години ввечері після 8-годинної сидячої роботи, двох годин сидячи у авто і за обіднім столом. Ми створені для постійного руху, і під час роботи в тому числі.

Отже, регулярна адекватна фізична активність нам необхідна для того, щоб:

1.   Бути здоровими

2.   Мислити і креативити

3.   Протистояти стресу

4.   Відчувати радість

    То все добре, скажете ви, це ніколи не було секретом, але де ж наше смарт-рішення цього завдання? У мене є одна пропозиція, один крок назустріч здоровій культурі тіла для сучасних працюючих людей.

 Знайомлю вас з сервісом Yoga Break – організація щоденних рухливих перерв для людей, що тривало працюють сидячи. Наша команда кінезіологів та досвідчених інструкторів йоги розроблює 20-хвилинні комплекси фізичних, дихальних і ментальних вправ (відібраних з методів давньої практики хатха йоги) і адатпує ці комплекси для офісних працівників. Кваліфікований інструктор приходить до вас прямо в офіс, вам не треба переодягатися, витрачати час на похід до фітнес залу, а треба лише на 20 хвилин довіритися знанням та досвіду тренера та своєму тілу, прямо за вашим робочим місцем.

    Ми пропонуємо зробити Йога Брейк звичкою для офісних працівників. Скільки часу ви витрачаєте на каву або на таку розповсюджену нині прокрастинацію, що часто виникає саме від перевтоми? Так от, 20 хвилин щодня для рухливої перерви дарують вам не тільки покращення здоров’я та інтелектуальних здібностей, а й підвищують ефективність вашої роботи. Після прочитання цього тексту рекомендую смачно потягнутися вгору і робити так частіше ;)



Контактна особа